میزان متراژ محیط و قدرت کولر گازی مورد نیاز چند هزار است ؟

اسپلیت کولر گازی متراژ اتاق چند هزار

راهنما 09359655118

برای بهینه سازی دستگاه کولرگازی و صرفه جویی در مصرف برق کافیست نسبت به متراژ مورد استفاده ، قدرت موتور کولر را صحیح انتخاب نمایید تا نه از توان کامل آن به صورت مداوم استفاده کنید و نه به صورت مداوم با حداقل توان سرمای زیادی را به محیط بیاورید . این اعتدال هم برای عمر دستگاه مناسب است و هم مصرف برق کمتری را برایتان خواهد داشت .

 

کولرهای گازی از جمله سیستم های تهویه و خنک کننده ای می باشد که امروزه بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است هر چند دارای هزینه مصرف برقی نسبتا بیشتری در مقایسه با نمونه سیستم های خنک کننده مشابه مانند کولرهای آبی دارد اما در عوض هم با گرفتن فضای کمتر سرمای لذت بخش تری را تولید می نماید .

علاوه بر این این سیستم هم توانایی گرمایش و هم سرمایش را داراست که فقط با مصرف برق می تواند سرمای مورد نظر ما را تامین نماید ، اما در کولرهای آبی هم مصرف برق وجود دارد و هم مصرف آب که اگر ما در انتخاب خود دقت نماییم و یک کولر گازی با راندمان مناسب را انتخاب نماییم می توانیم یک محیط مطبوع خنک را داشته باشیم که در این صورت در استفاده از منابع نیز صرفه جویی نموده ایم .

 

نسبت میزان متراژ محیط به قدرت کولر گازی مورد نیاز چند هزار است ؟

 اسپلیت های نوع دیواری کاربرد زیادی در منازل مسکونی دارد چرا که این محیط ها عمدتا بسته می باشند و سرمای تولید شده توسط اسپلیت در آن ذخیره می شود و از نظر اقتصادی به صرف می باشند . قدرت و ظرفیت اسپلیت ها از 7 هزار تا36 هزار متغییر می باشد که با توجه به محیط و اندازه و کارایی متغییر است .

برای متراژ بین 30 الی 40 متری اسپلیت با ظرفیت 9 و 10 هزار بسیار مناسب می باشد ، واحدهای دارای متراژ بالای 40 متر و کم تر از 50 متر ، اسپلیتی با ظرفیت 12 هزار جوابگو خواهد بود و همین طور برای واحدهای 50 تا 60 متری ، 14 هزار ، برای واحدهای آپارتمانی بین 60 تا 90 متر هم ، 18 هزار و البته برای بالای 90 متر از 24 و 36 هزار استفاده گردد در این صورت هم راندمان بالا می باشد و هم مصرف برق به تعادل خود خواهد رسید .

البته توجه داشته باشید که در مواردی ممکن است به دلیل آفتاب گیر بودن و یا در سایه بودن میزان جریان هوای سردی که اسپلیت ایجاد می نماید ، کاهش یابد و یا در زمانی که سایه می باشد این سرمای تولید شده سرد تر از آن چیزی که انتظار می رود باشد . لذا توصیه ما خرید دستگاه های با قیمت بالاتر می باشد که دارای نشان انرژی کم مصرف A++ دارد . لذا هزینه برق و مصرف انرژی به طرز قابل توجهی کاهش می یابد .

 

برای سفارش این محصول و یا درخواست تعویض گاز دستگاه کولر گازی محل مورد نظرتان ؛ و همچنین تعویض فیلتر هوای کولرگازی ، کافیست با شماره تلفن ما در این صفحه ارتباط بگیرید تا کارشناسان متخصص به سرعت به محل شما اعزام شوند .