کولر آبی راه اندازی تعمیر و شستشو با اعزام نیرو در محل

کولر آبی پوشال تعمیر سرویس تهران اینترنت

راهنما 09359655118

کولر آبی بیشتر برای مناطقی ساخته شده است که محیط گرم و خشک را دارند و رطوبت پایین تری نسبت به مکان های دیگری دارد . برای مثال شهرهای کویری و خشک سمنان و قم و تهران و غیره از جمله شهرهایی هستند که اکثرا از کولرهای آبی استفاده می کنند . از جمله اموری که باید مورد توجه داشت تا این که کولر آبی بازدهی مناسب و البته سرما و خنکی بسیار مطبوع و دلنشین برایمان داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • قبل از شروع فصل گرما بهتر است که کولر ابی را سرویس نماییم و یا در صورت نصب محل را کامل بررسی نماییم و مسیر را باز نماییم .
 • تعویض کردن لوازم مصرفی کولر ابی بسیار مهم است که می تواند نقش مهمی در سرما و توانایی کولرآبی داشته باشد .
 • روغن کاری کردن قطعات گردان و پر کردن مخزن روغن کولر نیز از سروصدای احتمالی آن جلوگیری می نماید .
 • در صورت خراب شدن و یا نیاز به تعویض داشتن قطعات حتما آن ها را عوض کنید تا این که دیگر مجبور نشوید در وسط گرما این کار را با اذیت فراوان متقبل شوید .
 • کار مهم دیگر رسوب هایی است که باید حتما از دیواره ها و پره های چرخان کولرآبی پاک شوند چرا که به دلیل وجود آهک در آب ممکن است آهک در قسمت های مختلف کولر رسوب نماید و از درست کار کردن کولر جلوگیری نماید .
 • کانال کشی کردن درست نیز باعث می شود تمام سرما و هوای تولید شده توسط کولر به اتاق منتقل گردد و هوایی مطبوع را در اختیار ساکنین قرار دهد .
 • صاف و تراز کردن محل استقرار کولر آبی خیلی مهم است و باعث بهتر کار کردن و طولانی شدن عمر خود کولر خواهد شد .
 • پمپ و شناور نیز باید درست تنظیم شوند چون که نقش مهمی در آب رسانی برای ایجاد سرما داند .
 • لوله کشی آب برای کولر بهتر است که از مسیرهایی عبور داده شود که به آن آسیبی نرسد چه در فصل گرما توسط گرمای هوا و چه توسط سرما و یخبندان که در محیط باز است باعث ایجاد فرسایش و از بین رفتن می شود .
 • بعد از انجام مراحل بالا و با دقت لازم باید جعبه تقسیم برق را مورد بازدید قرار دهید تا این که از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل نمایید .
 

معایب اصلی کولرهای آبی که باعث ایجاد نارضایتی در افراد استفاده کننده می شود :

 1.  به دلایل بعد از مدتی بوی نا مطبوعی تولید می نماید که ما راه کارهای نوین در این راستا به شما پیشنهاد میدهیم .
 2. به دلیل این که هوای آلوده بیرون را به داخل می دمد که دستگاه تصفیه هوای منزل موجود است .

البته مشکلات عادی دیگری نیز وجود دارد از قبیل خرابی پمپ و دینام و اب رسانی و اما عمدتا همان دو مشکل اصلی را داراست . نکته آخر در مورد کولرهای آبی این است که بهتر است برای بهره گیری بیشتر از سرمای این نوع کولر آن را در محیطی سایه نصب کرد و در صورتی که این امکان وجود ندارد آن را عایق کاری کرد یعنی این که سقف آن را با ایرانت و شیروانی مناسب مسقف نمود تا از تابش آفتاب جلوگیری نمود در این صورت خنکی بیشتری را به محیط منزل می بخشد و همچنین در مصرف انرژی نیز بسیار می توان صرفه جویی نمود .

برای اطلاع از قیمت انواع کولر گازی یا آبی و همچنین تکنولوژی های سقفی دیجیتال برای تهویه مطبوع که به سیستم تصفیه کننده ساختمانی متصل می شوند ، برای عاری کردن هرگونه مواد ریز گردان به اندازه کمتر از 3 دهم میکرون ، کافیست با شماره تماس ما ارتباط برقرار نمایید . استعلام لحظه ای از طریق کارشناسان کال سنتر مرکز تعمیرات با روی خوش امکان پذیر می باشد .

 

برای سفارش اعزام نیروی متخصص در زمینه راه اندازی کولر آبی چه به صورت کامل یعنی خرید کولر مخصوص ساختمان شما و حمل و نصب و کانال کشی ، چه به صورت اینکه به دلیل کارنکردن کولر به مدت زیاد ، شستشو و گردگیری آن و بررسی ایرادات احتمالی برای استفاده در گرمای تابستان ، کافیست با ما تماس بگیرید .

 براي اكنون مطلبي يافت نشد